Bramy

BRAMY BYDGOSZCZ

Dzięki bramie segmentowej w Twoim ogrzewanym garażu na stałe zagości ciepło. Grube, 40 [mm] stalowe panele wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie gwarantują najlepszą izolacje termiczną. Bez większego wysiłku, lekko i wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Odpowiednio dobrany układ sprężyn i rolki o „pływających” osiach minimalizują efekt tarcia – zapewniają komfort obsługi.

Zalety bram segmentowych:

 • możliwość zastosowania automatyki,
 • możliwość pomalowania skrzydła bramy z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL,
 • okleiny drewnopodobne – BEZ DOPŁATY!
 • możliwość wyboru przetłoczenia bramy,
 • możliwość zastosowania przeszklenia, drzwi przejściowych, kratki wentylacyjnej jak również panelu wentylacyjnego / ALU, siatka.

NOWOŚĆ: kolor antracyt – BEZ DOPŁATY!

Bramy segmentowe są bezpieczne w obsłudze, certyfikowane zgodnie z wymogami norm europejskich. Zastosowane w nich rozwiązania są gwarancją bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich.

BRAMY BYDGOSZCZ

Bramy boczne

Przyjazna dla wszystkich domowników, zajmuje niewiele miejsca, bardzo wszechstronna i przekonująca zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Bramy boczne są czymś wyjątkowym, dodatkowo mogą pełnić funkcję drzwi przejściowych.

Zalety bram bocznych:

 • gładki panel typu sandwich,izolacja 40mm,ocynkowanie
 • wykończenie podwójną warstwą lakieru
 • 14 modeli kolorów i 3okleiny drewnopodobne – BEZ DOPLATY!
 • komfort,indywidualność poparte atestami

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe to proste rozwiązanie w garażach o ograniczonych możliwościach zabudowy.

Zalety bram dwuskrzydłowych:

 • bezpieczne
 • gwarancja niskiej ceny
 • indywidualne wykonanie
 • dodatkowe miejsce w garażu
 • pełne wyposażenie
 • możliwość zastosowania kratki wentylacyjnej
 • 8 atrakcyjnych kolorów standardowych
 • 2 kolory w okleinie drewnopodobnej (orzech,złoty dąb)
 • możliwość zastosowania okien

BRAMY BYDGOSZCZ

Bramy roletowe

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są standardowo w napęd. Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą nadajnika zapewnia komfort użytkowania niezależnie od warunków pogodowych. Oszczędzasz miejsce w garażu i na podjeździe. Kurtyna bramy nawija się na wał do skrzynki, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. Pionowa prowadnica kurtyny umożliwia zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed, jak i za bramą. To dobre rozwiązanie szczególnie dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe.

Nie możesz przewidzieć wszystkiego, dlatego brama z napędem jest właściwym rozwiązaniem. Ochronę użytkowania gwarantują: fotokomórki, hamulec bezpieczeństwa oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa – dzięki takim mechanizmom praca bramy jest bezpieczna. Potwierdza to znak CE.
Hamulec bezpieczeństwa zapobiega przed niekontrolowanym opadnięciem kurtyny bramy. Możliwość doboru różnych kształtów otworu garażowego do bram roletowych. W ten sposób oszczędzasz energię, a Twoja brama zyskuje atrakcyjny wygląd.

Nie ponosisz kosztów związanych z zabezpieczeniem bramy przed korozją. Wszystkie materiały wykonane są z aluminium – odporne na korozje. To gwarancja wieloletniej i niezawodnej pracy. Możesz doświetlić ciemne pomieszczenie montując profile przeszklone w kurtynie bramy.W ten sposób oszczędzasz energie, a Twoja brama zyskuje atrakcyjny wygląd.

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe z napędem w standardzie – specjalny siłownik kompaktowy trójfazowy zintegrowany z bramą. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie bramy do indywidualnych potrzeb i wymagań hal przemysłowych i magazynów. Dzięki zastąpieniu tradycyjnych sprężyn nowoczesnym układem napędowym brama może wykonać zwiększoną liczbę cykli – do 100 000! Stosowany napęd zapewnia długi okres użytkowania oraz komfort obsługi. Dodatkową zaletą bram jest szybki i łatwy montaż. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długoletnią trwałość.

BRAMY BYDGOSZCZ

Bramy przemysłowe roletowe

Brama roletowa standardowo wyposażona jest w trójfazowy siłownik kompaktowy w komplecie z kasetą sterującą „góra – stop – dół”, zasilany napięciem 400 V. Modułowa budowa sterowania pozwala na rozbudowanie jego funkcji o dodatkowe elementy. Wyposażenie opcjonalne to m.in.: zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych, zdalne sterowanie nadajnikiem (pilotem). Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długoletnią trwałość.

Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne

Brama podwieszana przesuwna przeznaczona jest do użytku w budynkach,gospodarczych i przemysłowych. Zbudowana jest z jednego lub dwóch skrzydeł(w zależności od rodzaju bramy) oraz z szyny jezdnej. Standardowo brama wyposażona jest w zamek z wkładką (trzy klucze). Brama otwiera się ręcznie, nie ma możliwości zamontowania automatyki. Wybór koloru z palety RAL.
.

Szukasz: Bramy BYDGOSZCZ BRAMY Przemysłowe Bramy BYDGOSZCZ