Napędy

Napędy / siłowniki do rolet

Wśród siłowników do rolet wyróżniamy dwa typy: wersja kablowa oraz wersja radiowa. Silniki mają różne moce do różnych wielkości i typów rolet zewnętrznych. Dodatkowym atutem wśród napędów jest CZUJNIK PRZESZKODOWY. Dzięki niemu nie musimy obawiać się, że roleta uszkodzi się, gdy zamarznie lub zablokuje się przy opuszczaniu na wskutek postawienia na jej drodze przeszkody (np. krzesło, kwiatek, miotła).

Sterowania do rolet zewnętrznych: przewodowe oraz bezprzewodowe. Mogą to być przyciski góra/dół, dzięki którym podniesiemy i opuścimy roletę, ale posiadamy w swojej ofercie sterowniki dużo bardziej zaawansowane, np. sterowania zegarowe, stacje pogodowe, piloty wielokanałowe czy czujnik wiatru i nasłonecznien

Ofercie posiadamy bardzo wiele napędów do rolet zewnętrznych,ale jesteśmy od tego, aby CI POMÓC COŚ WYBRAĆ skontaktuj się z nami.

Siłowniki / napędy do bram garażowych

Siłowniki do bram garażowych BFT to bogata oferta i niezawodne rozwiązania. Od napędów do bram rezydencyjnych po rozwiązania przemysłowe. Szeroka gama akcesoriów umożliwia wykonanie szybkiej i łatwej instalacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniają bezpieczeństwo, funkcjonalność, trwałość.

Napędy do bram przesuwnych

Projektowana na indywidualne potrzeby automatyka do bram przesuwnych funkcjonuje niezależnie od warunków atmosferycznych. Testy kontrolne przeprowadzone przez BFT, w całości oparte na praktyce, zapewniają maksymalną niezawodność. To rozwiązania umożliwiające wykonanie łatwej i szybkiej instalacji. Siłowniki do bram przesuwnych są bezpieczne, trwałe, funkcjonalne.

Napędy / siłowniki do bram skrzydłowych

Łatwa do zamontowania automatyka BFT przeznaczona do bram skrzydłowych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Niezwykła rozmaitość możliwości zamontowania sprawia, że idealnie się ona nadaje również do obiektów prestiżowych.

Zastosowanie wyłączników krańcowych umożliwia precyzyjną obsługę bramy i zatrzymanie skrzydła w dokładnie zaplanowanym miejscu. Elektromechaniczne siłowniki do bram skrzydłowych zapewniają bezpieczeństwo, funkcjonalność, trwałość.

Szlabany

Szlabany elektromechaniczne BFT są idealnym rozwiązaniem dla zarówno małych parkingów jak i bardzo dużych i intensywnie użytkowanych kompleksów parkingowych. W estetyczny sposób możemy dobrać najlepsze rozwiązanie, a bardzo bogata gama akcesoriów umożliwia dostosowanie bariery do potrzeb użytkownika.

Szlabany BFT współpracują z systemami parkingowymi i systemami kontroli dostępu.

Zapory drogowe

Automatycznie wysuwane z ziemi słupki są szeroko stosowane na całym świecie jako estetyczne i neutralne architektoniczne rozwiązania. Duża liczba modeli umożliwia dobór rozwiązania do potrzeb klienta.

Akcesoria

Wśród akcesoriów w ofercie posiadamy:
– centrale sterujące
– fotokomórki
– lampy sygnalizacyjne
– sterowania radiowe / piloty
– listwy krawędziowe
– elekrtozamki
– radary
– urządzenia sterujące / przekaźniki

Pełna oferta dostępna w biurze handlowym. Zapraszamy do kontaktu.