Okna

OKNA BYDGOSZCZ

Wybór właściwych okien nie należy do zadań łatwych. Okna są inwestycją kosztowną, ale konieczna. Ich prawidłowy dobór oraz fachowy montaż zapewni nam spokój na długie lata. Niezbędna wiedza techniczna w tym zakresie niejednego przyprawi o ból głowy. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia fachowców. Zapraszamy do naszego biura.

okna Bydgoszcz

Okna PCV

Nowoczesne okna do mieszkań, biur, domów mieszkalnych i budynków.

Oferujemy okna PCV białe i w okleinach drewnopodobnych w systemach:

 • pięciokomorowych
 • siedmiokomorowych
 • ośmiokomorowych

Okna z pakietami dwuszybowymi o przenikalności cieplnej 1.0W/mK i trzyszybowymi o przenikalności cieplnej 0.6W/mK.

okna bydgoszcz

Okna PCV posiadają szereg zalet i spełniają aktualne wymagania Klientów dotyczące wysokiej izolacyjności termicznej, ochrony przed hałasem i włamaniami. Do okien oferujemy szereg elementów dodatkowych takich jak szprosy, klamki, szyby, nawiewniki, parapety. Oferowane okna i akcesoria do okien posiadają atesty/certyfikaty zgodności z obowiązującymi normami.

okna bydgoszcz

Pełna oferta okien PCV Drutex na stronie producenta https://www.drutex.pl/

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do oczekiwań Klientów, a także konkretnej sytuacji budowlanej: od standardowych okien, poprzez okna ekskluzywne i bogato wyposażone, aż po energooszczędne okna do domów pasywnych.

Okna drewniane

Okna drewniane to ekskluzywność oraz ponadczasowa klasyka i styl.

okna bydgoszcz

Oferujemy Państwu okna drewniane DRUTEX (pełna oferta okien drewnianych na stronie producenta https://www.drutex.pl/pl/produkty/softline.html) o trzech głębokościach zabudowy: 68 mm, 78 mm, 88 mm, w trzech gatunkach drewna: trzy lub czterowarstwowej kantówce litej: meranti 450+, sosna oraz modrzew.

O uroku okien drewnianych decyduje materiał z jakiego są wykonane. Nawet najlepiej imitująca drewno okleina nie dorównuje bowiem urokowi naturalnej strukturze drewna i jego barwie. Półprzezroczyste powłoki lakiernicze (lazury) dodatkowo te cechy podkreślają. Okna drewniane dobiera się tak, aby kształtem i kolorem pasowały nie tylko do elewacji, ale i elementów wystroju wnętrza.

okna Bydgoszcz

Zastosowanie termookapnika dostosowanego w swej formie do wyglądu okna stanowi nie tylko eleganckie wykończenie, ale także doskonałe zabezpieczenie przed wpływem czynników zewnętrznych. Klient, posiadając stolarkę drewnianą, ma świadomość, że posiada okno wykonane z materiałów naturalnych. Dzięki kilkuwarstwowej konstrukcji kantówki istnieje znikome ryzyko, że okna wypaczą się, zapewniając im tym samym wysoką trwałość i wytrzymałość.

Oferujemy również okna drewniano-aluminiowe Drutex DUOLINE – 68, 78, 88. Pełna oferta na stronie producenta:  https://www.drutex.pl/pl/produkty/duoline.html.

Okna aluminiowe

Oferowane systemy aluminiowe gwarantują realizację zarówno prostych, jak i najbardziej skomplikowanych rozwiązań okien i drzwi, w tym: przesuwnych, wahadłowych i automatycznych poprzez ogrody zimowe. Odporne na ścieranie, zanieczyszczenia oraz wpływy atmosferyczne. Powierzchnie profilu aluminiowego doskonale się w takich realizacjach sprawdzają. Profile aluminiowe są dostępne w kolorach z palety RAL (ponad 200 kolorów do dyspozycji).

okna Bydgoszcz

Profil aluminiowy o głębokości zabudowy 45 mm (ościeżnica) i 54 mm (skrzydło). Pełna oferta okien aluminiowych Drutex na stronie producenta https://www.drutex.pl/.

OKNA BYDGOSZCZ

Okna dachowe

Okna dachowe PCV to nowość na rynku okien dachowych. Okna dachowe mogą być zamontowane w każdych warunkach ze wskazaniem na pomieszczenia o podwyższonej wilgotności. Nie wymagają konserwacji. Charakteryzują się dobrą izolacją cieplną i akustyczną, szczelnością. Okna wahadłowo-obrotowe charakteryzuje się estetycznym zaokrąglonym profilem PCV.

OKNA BYDGOSZCZ

Dostępne są w kolorach :

 • standardowym RAL 8019 (brąz),
 • niestandardowym RAL 7043 (szary),
 • w okleinie PCV w kolorze sosny, złotego dębu, orzecha, mahoniu (barwione w masie odpowiedniego koloru RAL).

W oknie dachowym może być zastosowany nawiewnik/wywietrznik montowany w ościeżnicy okna w kolorach RAL.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 • połączenia wielokrotne,
 • kołnierze uszczelniające,
 • maskownice wewnętrzne,
 • akcesoria dekoracyjne tj. rolety materiałowe – zewnętrzne, plisy, markizy,
 • wyłazy dachowe.

OKNA BYDGOSZCZ

Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura.

Szukasz: OKNA BYDGOSZCZ OKNA ALUMINIOWE OKNA BYDGOSZCZ OKNA DREWNIANE OKNA BYDGOSZCZ OKNA PCV