Osłony wewnętrzne

Roletki materiałowe w sposób estetyczny i funkcjonalny zapewniają optymalne zaciemnienie wnętrz. Dzięki bardzo dużemu wyborowi wzorów i kolorów tkanin jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom naszych klientów.


Dostępne wersje wykonania:
– roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka 19 mm, max szerokość 140 cm,
– roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka 25 mm, max szerokość 160 cm,
– roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka 32 mm, max szerokość 250 cm,
– roletka materiałowa wolnowisząca o średnicy wałka 42 mm, max szerokość 340 cm.

Rolety w kasecie z prowadnicami to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym. Idealnie nadają się do nietypowych listew przyszybowych, ze względu na szeroką prowadnice.

Dostępna kolorystyka :
– biały, brąz, beż
– złoty dąb
– jasny dąb, ciemny dąb
– orzech, mahoń, wiśnia.

Roletki w kasiecie z prowadnicami dystansowymi

Roletka w całości przyklejana do okna bez konieczności ingerencji w jego strukturę. Dzięki specjalnie wyprofilowanym prowadnicom istnieje możliwość montażu bezpośrednio na ramę okna. Dużą zaletą tego systemu jest fakt iż po zamontowaniu nie zabiera światła.

Dostępna kolorystyka:
– biały, brąz, beż
– złoty dąb
– jasny dąb, ciemny dąb
– orzech, mahoń, wiśnia

Rolety dachowe to wysokiej jakości wyrób zaadresowany do szerokiego grona odbiorców, dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych.

Roletki „dzień noc”

Maksymalna szerokość roletki to 240 cm, a wysokość 250 cm. Materiał podwójnie nawijany na rurę, co pozwala na regulowanie dopływu światła do pomieszczenia. Montowana na ścianę lub do sufitu. Możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Żaluzje pionowe VERTICALE, stanowią praktyczne rozwiązanie problemu nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń mieszkalnych, biur, hoteli itp. Dzięki swoim dekoracyjnym zaletom potrafią mało atrakcyjnym pomieszczeniom dodać uroku i przeistoczyć je w miejsca o bardzo miłej atmosferze i estetycznym wyglądzie.

Żaluzje pionowe VERTICALE dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i wzorniczych. Naszym klientom proponujemy również verticale z PCV. Wszystkie materiały posiadają atesty higieniczne. Dostępne wersje wykonania: materiał o szerokości 89 mm i 127 mm.

Żaluzje drewniane są wykonane z naturalnych surowców co nadaje im niepowtarzalny wdzięk i urok oraz ekskluzywny wygląd. Żaluzje drewniane występują w wymiarach 27 mm oraz 50 mm.

Żaluzje poziome aluminiowe / drewnopodobne

Wykorzystanie żyłki, magnesów oraz różnych typów prowadnic umożliwia montaż żaluzji na wiele różnych sposobów zależnie od możliwości i indywidualnych życzeń klientów. Żaluzje poziome wykonane z aluminium pozostają najpopularniejszym rozwiązaniem w dziedzinie zaciemnienia wnętrz. Oferujemy żaluzje międzyszybowe jak i nawierzchniowe (również rozwiązania do okien dachowych). Dostępne wersje wykonania: żaluzje poziome aluminiowe o szerokości lamel (16 mm, 25 mm, 50 mm). Do wyboru różne kolory

Zasłony rzymskie i austriackie to elegancka forma dekoracji okien we wnętrzach nowoczesnych, jak i stylowych.

Żaluzja plisowana to ciekawa propozycja zasłonięcia okna. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i możliwością występowania w różnych kształtach, np. trójkąt, trapez, półokrąg. Możliwość zastosowania licznych wariantów prowadzenia oraz pracy w dowolnie nachylonej płaszczyźnie.