Osłony zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to najdoskonalszy sposób zabezpieczenia pomieszczeń zarówno przed warunkami atmosferycznymi jak i przed niepożądaną ingerencją.

Rolety te są nie tylko nowoczesnym sposobem zabezpieczenia domu, ale także jego doskonałym elementem dekoracyjnym. Co więcej, poczucie komfortu dają szerokie możliwości sposobu obsługi rolet np: z napędem elektrycznym lub sterowaniem centralnym (za pomocą jednego pilota lub przekaźnika) możemy sterować roletami w całym domu.

Rolety zewnętrzne nadstawne

Najczęściej stosowane w budynkach gdzie rolety mają pozostać niewidoczne. Pokrywa rewizyjna od spodu rolety umożliwiają dowolny sposób zabudowy. Posiadają profil tynkowy ułatwiający zabudowę rolety. Możliwość zastosowania silnika elektrycznego oraz moskitiery.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Dzięki zastosowaniu nośnika tynku, elewacja jest nakładana na przednią część rolety, co powoduje, że skrzynka pozostaje niewidoczna. Klapa rewizyjna umieszczona u dołu skrzynki pozwala równocześnie na swobodny dostęp serwisowy do rolety. Często stosowane w przypadku wykuszów, gdzie z przyczyn technicznych niema możliwości zastosowania rolety nadstawnej. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania moskitiery oraz napędów elektrycznych i sterowań.

Rolety nadprożowe RKS

System nadprożowy, przeznaczony do obiektów nowo budowanych i modernizacji istniejących. Montowana na ramie okiennej, przydatna także w przypadku szczególnych wymagań stateczności i specjalnych form budowlanych. Możliwość zastosowania moskitiery oraz silnika elektrycznego.

Moskitiery

Siatki montowane w drzwiach i oknach są najlepszym sposobem ochrony pomieszczeń przed insektami. Oferowane przez nas produkty zapewniają: różnorodność sposobu montażu umożliwiający montaż w każdym oknie i drzwiach, odporność na czynniki atmosferyczne, dopasowanie kolorystyczne oraz wykonanie na wymiar z uwzględnieniem warunków montażu. Nowością jest siatka antyalergiczna.

Markizy

Stosowane do osłonienia dużych powierzchni tarasowych, balkonowych bądź ogrodowych. Materiał zastosowany w naszych markizach wykonany jest z tkaniny akrylowej, impregnowanej, wysokiej jakości, dostępny w wielu kolorach. Konstrukcja markizy wykonana jest z aluminium lakierowanego na kolor biały, co sprawia że markiza jest funkcjonalna i posiada elegancki wygląd. Markizy wykonujemy wg indywidualnych życzeń klienta.

Rodzaje markiz: markizy tarasowe, markizy kasetowe, markizy gigant(do bardzo dużych powierzchni), markizy balkonowe, markizy koszowe.

Akcesoria: piloty, sterowniki czasowe, system rejestrujący stan pogody (czujnik wiatru, deszczu, słońca), napędy do markiz, wspornik ścienno-sufitowy itp.

Żaluzje fasadowe

Najskuteczniejsza ochrona przed słońcem polega na zatrzymaniu jego promieni przed szybą. Zewnętrzne systemy zatrzymują od 60% do 100% promieni słonecznych. Zastosowanie żaluzji fasadowych umożliwia również kontrolowanie rozproszenia światła w pomieszczeniu i minimalizuje nagrzewanie pomieszczeń, a w związku z tym prowadzi do istotnego ograniczenia konieczności stosowania klimatyzacji. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą napędu ręcznego lub elektrycznego.